Furkan'la Tanış

Girişimci, Landmark Forum, Landmark Forum Hayatınızda Semineri, Landmark İleri Düzey Katılımcısı

Merhaba! :) Ben Furkan Mustafa Şengel. furkanmustafasengel.com ve FMŞ Eğitim'in sahibiyim. Landmark Forum, Landmark Forum Hayatımızda Semineri ve Landmark İleri Düzey​ katılımcısıyım. 

Birbirinden tatlı babam, annem, 3 kız kardeşim ve kocaman bir geniş ailem var. Hepsini sosyal medya hesaplarımdan tanıyabilirsiniz. Onları çok seviyorum. Ve koskoca bir dünya insan var birlikte yaşadığım. Sizler. Hepimiz. Hepimizi çok seviyorum.

Burada iki şey var. Bir, hepimizin yaşamlarımızda, hayat oyununda kazanmasını istiyorum. Bunun için hayatlarınızda fark yaratmak istiyorum. Hayatımızın içinden gerçek ve otantik paylaşımlar yapıyor olacağım bloğumu takip edebilirsiniz.

Ayrıca bana anasayfamızdaki "Furkan İle İlham Veren Bir Görüşme" bölümünden ücretsiz randevu alarak ulaşabilirsiniz, ücretsiz görüşelim. Kabul eder isterseniz de, size hayatınızda takıldığınız, sıkışmış hissettiğiniz kimseyle de paylaşamadığınız sürekli aklınızdaki "o" konuyla ilgili yardımcı olayım. Nereden hissediyorum biliyor musunuz çünkü ben de aynı şeyleri yaşıyorum, ben de aynıyım :)

Özgür Ol, Özgür Davran

Furkan Mustafa Şengel

İki, sunduğum hizmetlerimi eğitimlerimi paylaşmak ve hepimizin hayatında fark yaratarak efektif sonuçlar üreten işler yapmak. Fark yaratacak bir performansı mümkün eğitimleri buradan paylaşıyor olacağım. Bolluk ve bereket olsun. 

İletişim için sayfamızın İletişim bölümündeki iletişim kanallarını, Chat'i ve Hizmetlerim bölümünü kullanabilirsiniz.