Forum ve Topluluk Alanlarımız

Gördüyseniz eğer anasayfa sağ üst kısımdaki menüde Forum ve Topluluk bölümlerine ulaşabileceğiniz iki navigasyon var. Buradan Forum ve Topluluk sayfalarımızı görüntüleyebilirsiniz.


Forum internet sitemizdeki hepimizin iletişim ve paylaşım bölümü. Burada konu açabilir, açtığınız konuya paylaşım yapabilir veya önceden açılmış konulara göz atıp yine paylaşımlar yapabilirsiniz. Forum kısmına üye olmanızı şiddetle tavsiye ederim.


Topluluk sayfamızda 💙❤️Hayat Performansını Artır⭐🎉 grubumuza ulaşabiliyor olacaksınız. Bu grupla, birlikte Hayat Performansımızı artırmaya yönelik irdelemeler ve sorgulamalar yapacağız. Bu irdelemeler neticesinde yapacağımız ayrımlar ile eksik olanı keşfedip yerine koyacağız. Eksik olanı bulabilmek için her birimiz birbirimiz için destek olacağız. Bu eksik olanın yerine koyulması adına hem bir aksiyon belirleyeceğiz, bunun yapılma sözünü vereceğiz, hem de bu aksiyonun alınıp alınmadığına yönelik bir birimizi takip edeceğiz. Birlikte omuz omuza büyürken bir topluluk içinde oluşturacağız. Furkan Mustafa Şengel Sevgiyle❤️ 11.12.2019

8 görüntüleme0 yorum