Neden Başkası için Rüzgar Olabilmeliyiz?

Varsay ki bir cocugun var el bebek gul bebek buyuttugun. Bebekken her gun yanaklarini sıkıştırdığın kazandigin para da zamaninda hersey onun icin.


Varsay ki o buyuyor fakat raketlerin hikayelerin basari formullerinin ararsinda sıkışıyor depresyona giriyor gun be gun eriyor sen istiyorsun Landmark Yaşam Eğitimine gitsin eğitimi de gitmiyor erimeye devam ediyor.


Oyle bir sey oluyor ki oyle biri cikip geliyor ki oyle bir guclu liderlik yapiyor ki cocugunu cekip aliyor eğitimi yaptiriyor seminere getiriyor cocugunun tum duygu durumu bozuklugu tamamlaniyor ve ful performans hayatina devam ediyor. Pamuklara yatırıp buyuttugun cocugun tekrar kollarınında.


Iste ayni sey baskasi icin de gecerli olabilir. Baskasina yapilacak ayni liderlik senin icin de gecerli olabilir. Dusunsene biri cikip senin yavrunu sıkıştığı yerden çıkarıp sana geri verse sen nasıl hissederdin? Onun için neler yapabilirdin?


İşte tam da bu yüzden başka biri artık umrunda olacak. Çünkü sen neysen o da o, o neyse sen de osun.


Bunların hepsi boş. Bunu anlamlandıralım. Senden hemen şimdi Landmark Yaşamanın Eğitimi için İstanbul Ofisini arayıp eğitime telefondan yazılmanı talep ediyorum(telefondan halloluyor), olur mu? 0212 267 4483 Sevgilerimle❤️ Furkan Mustafa Şengel 22.12.2019

17 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör